Fomin - News

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
    
ФОМІН
Ігор Юрійович
Адвокат є другом, радником людини, яка за його щирим переконанням невинна взагалі, чи не на стільки і не у тому, в чому її звинувачують.
А. Ф. Коні
Новини
«Не можна оцінювати роботу суддів способом їхнього обрання», – член Вищої ради правосуддя Ігор Фомін
13.09.2019
13 вересня 2019 року в місті Одесі відбулась Конференція «Суддівське врядування в країнах Східного партнерства: Україна, Грузія та Молдова».

Захід організовано Центром політико-правових реформ та Фундацією DEJURE за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Головна мета заходу – на прикладі результатів функціонування чинних моделей суддівського врядування, що існують в Україні, Грузії та Молдові, обговорити нагальні питання формування органів суддівського врядування, їхньої незалежної діяльності, обмінятися досвідом та думками задля використання позитивної практики кожної з країн та впровадження максимально якісних змін даної сфери, підвищення рівня суспільної довіри до судової влади.

Впродовж роботи Конференції було презентовано аналіз досвіду результатів діяльності подібних державних органів врядування країн Східного партнерства – Грузії, Молдови та України, а також аналіз цілей Східного партнерства до 2020 року, які включають питання посилення інституцій та належного врядування.

Під час другої панельної дискусії, яка була присвячена українському досвіду діяльності органів суддівського врядування, член Вищої ради правосуддя Ігор Фомін виступив як спікер та зазначив: «Не можна оцінювати роботу суддів способом їхнього обрання. Оцінювати роботу судді треба через якість та справедливість його судових рішень. Хто аналізував, що не подобається українським громадянам? Як член ВРП я стверджую – найбільше скарг про затягування розгляду справ, які слухаються роками, і на дії слідчих суддів. Також вкотре хотілось би наголосити про незалежність судової влади. Наразі існує низка проблем, які реально не задовольняють людей – це кадровий голод у судах та надвисоке навантаження суддів. У кожного судді у провадженні перебуває понад 1000 справ. Крім корупційних ризиків правосуддя нерідко зустрічається з адміністративним тиском та тиском від численних громадських організацій. Безумовно, громадськість обов’язково має брати участь у здійсненні правосуддя. Пряма участь громадськості у здійсненні правосуддя – це суд присяжних. Слід зазначити, що даний інститут успішно працює у багатьох країнах Європи».

За підсумками Конференції були озвучені рекомендації щодо реформування органів суддівського врядування. Так, ефективне функціонування органів суддівського врядування безпосередньо залежить від їхнього складу, а саме від висококваліфікованих фахівців, до яких є довіра населення.
Інші новини
24
травня
Lviv Legal Criminal Тalks
16
жовтня
Нарушение в защите
11
жовтня
Експерти звертають увагу на значне втручання виконавчої влади у діяльність системи правосуддя
14
вересня
14 вересня 2019 року в приміщенні Одеського апеляційного суду відбувся семінар із підвищення кваліфікації адвокатів, організований Радою адвокатів Одеської області за темою: «Професійно-етичні питання адвокатської діяльності»
13
вересня
«Не можна оцінювати роботу суддів способом їхнього обрання», – член Вищої ради правосуддя Ігор Фомін
12
травня
Игорь Фомин: государство – это параллельная юридическая реальность. Есть только люди и их поступки
26
червня
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ адвоката Ігоря Фоміна до Програмної Ради “Громадського телебачення” (“Hromadske”), донорів проекту “Hromadske”, Комісії з журналістської етики, ГО “Детектор-медіа”, інтернет-видання “Телекритика”, всієї журналістської спільноти в Україні
26
березня
Синдром Савченко
20
березня
«Правки Лозового»: поголовная амнистия или ручное управление судами?
02
березня
Создание Антикоррупционного суда: юрист указал на недостатки закона
01
березня
Адвокат Игорь Фомин: "Колобов пошел на полиграф и доказал, что не совершал никаких преступлений"
31
січня
Рішення у справі Євгена Корнійчука
16
січня
НАБУ ошиблось. Слишком сладкой была наживка – адвокат Насирова
15
січня
Насирова задержали так же, как Луценко – известный адвокат
13
листопада
Оксана Дитинко виступила з доповіддю на тему «Заочне кримінальне провадження в Україні»
03
листопада
Правоохранительные органы соревнуются по популярности в Facebook
09
жовтня
Лекція в Інституті Міжнародних відносин
15
червня
Проблеми застосування заходів забезпечення безпеки у кримінальному провадженні
15
березня
Обговорення ключових положень проекту змін до Закону України
24
лютого
Круглий стіл на тему: «Порушення прав і гарантій адвокатської діяльності та посягання на безпеку адвокатів як загроза правосуддю»
06
лютого
По иронии судьбы Януковича судят по одному из "Диктаторских законов"
04
лютого
Адвокатура в уголовном процессе. Часть 1
01
лютого
Власть и её вассалы. После приговора Юрия Луценко.
19
січня
После Страсбурга
05
січня
Власть и ее вассалы. Апелляция (начало)
06
жовтня
Власть и ее вассалы. Апелляция, судебное слушание.
22
серпня
Человек без паспорта, или одиннадцать лет в поисках правосудия в Украине. Часть 1.