ФОМІН
Ігор Юрійович
Адвокат є другом, радником людини, яка за його щирим переконанням невинна взагалі, чи не на стільки і не у тому, в чому її звинувачують.
А. Ф. Коні
Галерея
Новини
Публікації
Фомін Ігор Юрійович

Народився Ігор Юрійович 22 серпня 1959 р. у м. Києві. Батьки Ігоря були талановиті та працелюбні. Їх робота, наполегливе навчання у вищих навчальних закладах створили сприятливу та творчу атмосферу в сім`ї. Педагог – Лариса Фоміна та адвокат Юрій Фомін стали прикладом, а професійний і правозахисний шлях батька визначив його майбутню професію.

Мрія стати адвокатом ставала сильнішою та «розправляла крила», коли вечорами на кухні він спостерігав за роботою батька, який непомітно захоплював його загадками кримінальних справ, можливістю зрозуміти суть подій і реально допомагати людям.

Після закінчення школи в 1976 році Ігор Фомін розпочинає свій шлях до адвокатури. Він працював секретарем судових виконавців, секретарем судових засідань, архіваріусом. У 1977 році Фомін І.Ю. вступає до Київського державного університету ім. Тараса Шевченко на юридичний факультет і через два роки, в 1979 році його призивають до лав Радянської Армії. Після демобілізації Фомін І.Ю. продовжує навчання, поєднуючи його з роботою. Більше семи років він працює юристом великого підприємства з численністю більше двох тисяч працівників. У 1985 році Фомін І.Ю. закінчив університет, а в 1987 р. проходить конкурс і починає свою блискучу кар`єру професійного адвоката.

За багаторічний досвід своєї практики Ігор Фомін вів тисячі судових справ, надавав правову допомогу Посольству України в Державі Ізраїль, разом з колегами брав участь у захисті прав громадян у судах Англії, Чехії, Швейцарії, Іспанії та ін.

В Україні практикуючий адвокат Ігор Фомін відомий успішним захистом в публічних і найбільш складних кримінальних справах. Він захищав опозиційних політиків і державних діячів таких як Президент Л. Кучма, Б. Данилишин, Є .Корнійчук, Ю. Луценко, С. Арбузов, І. Калєтнік, Ю. Колобов. Ці гучні справи йдуть пліч – о – пліч зі справами пересічних людей, долі яких, іноді, ще більш трагічні.